AUTOMOBILIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (MARIJAMPOLĖJE)

Pardavimai • Lietuva • Galioja iki: 2017-09-25

Žinai kam gali būti aktualu?

Pasidalink šiuo skelbimu:

Autoforumas“ priklauso tarptautinei įmonių grupei Modus Group, kuri atstovauja 16 prekinių automobilių ženklų, teikia automobilių aikštelių valdymo bei automobilių dalijimosi paslaugas, vysto saulės ir biodujų projektus, inicijuoja nekilnojamojo turto projektus. „Autoforumas” teikia BMW, Mini, FIAT, Alfa Romeo, Jeep ir kt. automobilių pardavimo, serviso bei kėbulų remonto paslaugas. Šiuo metu „Autoforumas“ plečiasi bei prie Marijampolėje įsikūrusios komandos kviečia prisijungti

AUTOMOBILIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:

  • Užtikrinti sklandų automobilių pardavimo procesą: laiku klientui pateikti komercinį pasiūlymą, pasiūlyti bandomąjį važiavimą, konsultuoti finansavimo/draudimų ir kt. klausimais;
  • Palaikyti tvarius santykius su esamais klientais bei vykdyti naujų verslo ir privačių klientų paiešką;
  • Reguliariai fiksuoti duomenis ir dokumentaciją vidinėje duomenų sistemoje;
  • Užtikrinti įmonės automobilių reprezentatyvumą, išstatymą eksponavimui salono viduje bei išorėje, demo parko automobilių degalų papildymą;
  • Padėti komandai organizuoti marketinginius renginius bei rūpintis juose eksponuojamais automobiliais.

Reikalavimai kandidatams:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Nuo 1 m. sėkminga pardavimų patirtis (automobilių, jų detalių ar aksesuarų srityje – privalumas);
  • Gebėjimas dirbti apskaitos programa – Microsoft Navision (privalumas);
  • Puikios anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios – privalumas);
  • Stiprūs bendravimo, laiko planavimo, orientacijos į rezultatą įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Atsakingą, įdomų bei savarankišką darbą;
  • Būti energingos, inovatyvios komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Karjeros, profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes šiuolaikiškoje tarptautinėje kompanijoje.

Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu hr@modusgroup.lt el. laiško pavadinime nurodykite „Automobilių pardavimų vadybininkas“. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas. Jei domina ši pozicija – nedelskite, nes kandidatus kviesime nepasibaigus skelbimo galiojimo laikui.

Pasiruošęs būti mūsų dalimi? Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Užpildykite žemiau pateiktą formą

Pagrindinė informacija

* Vardas, Pavardė

* El. paštas

* Telefonas

Papildoma informacija

* Žinutė

* CV

Ar sutinkate, kad Jūsų gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir jų
priedus įtrauktumėme į savo administruojamą duomenų bazę ir naudotumėme
siūlydami bet kokią kitą poziciją Modus grupės įmonėse?

 Sutinku Nesutinku