Porsche Vilniaus centro administratorė (-ius)

Administracija • Vilnius, Lietuva • Galioja iki: 2017-07-31

Žinai kam gali būti aktualu?

Pasidalink šiuo skelbimu:

Ieškome veržlaus ir veiklaus administratoriaus, kuris prisidės prie Porsche Vilniaus centro kasdienio darbo.

Oficialiu Porsche atstovu Lietuvoje esanti Modus Group kviečia prisijungti prie energingo Porsche atstovybės kolektyvo. Virš 20 metų patirtį automobilių rinkoje turinti įmonių grupė sparčiai plečia atstovaujamų automobilių gretas bei veiklos teritoriją.

Darbo pobūdis:

  • Skambučių koordinavimas, informacijos priėmimas ir teikimas ateinantiems klientams, taip pat telefonu, el. paštu;
  • Biuro veiklos organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
  • Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos rengimas, sisteminimas ir administravimas;
  • Įvairi pagalba įmonės vadovams ir kitiems darbuotojams;
  • Bendrovės svečių bei klientų paslaugus priėmimas.

Reikalavimai kandidatams:

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Raštvedybos išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, komunikabilus, atsakingumas, kruopštumas.

Mes siūlome:

  • Realizuoti žinias ir patirtį progresyvioje, dinamiškoje tarptautinėje įmonių grupėje;
  • Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame bei tobulėti siekiančiame kolektyve;
  • Būti energingos komandos dalimi bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonių grupės sėkmės.

Kontaktinė informacija

Kontaktinis asmuo:  Gabija Bužinskaitė

El. paštas siųsti CV: hr@modusgroup.lt

Pasiruošęs būti mūsų dalimi? Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Užpildykite žemiau pateiktą formą

Pagrindinė informacija

* Vardas, Pavardė

* El. paštas

* Telefonas

Papildoma informacija

* Žinutė

* CV

Ar sutinkate, kad Jūsų gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir jų
priedus įtrauktumėme į savo administruojamą duomenų bazę ir naudotumėme
siūlydami bet kokią kitą poziciją Modus grupės įmonėse?

 Sutinku Nesutinku