SERVISO PASLAUGŲ PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) (KLAIPĖDOJE)

Servisas, Pardavimai • Lietuva • Galioja iki: 2017-07-31

Žinai kam gali būti aktualu?

Pasidalink šiuo skelbimu:

Modus Group – tarptautinė, devyniuose miestuose ir šešiose valstybėse veikianti įmonių grupė.

  • Atstovaujame 16 automobilių ženklų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje;
  • Esame saulės ir biodujų energetikos pradininkai Lietuvoje;
  • Inicijuojame ir vystome nekilnojamojo turto projektus;
  • Teikiame automobilių aikštelių valdymo bei automobilių dalijimosi paslaugas.

Šiuo metu prie Krasta Auto Klaipėda komandos kviečiamas (-a) prisijungti

SERVISO PASLAUGŲ PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Pozicijos atsakomybės:

  • Visapusiškas serviso paslaugų skyriaus klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
  • Automobilio techninių trūkumų nustatymas;
  • Pirminių remonto sąmatų sudarymas;
  • Serviso planų įgyvendinimas.

Reikalavimai kandidatams:

  • Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas (techninis išsilavinimas būtų privalumas);
  • Būtina analogiško darbo patirtis;
  • Remonto paslaugų proceso išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Užsienio kalbų (rusų ir anglų) mokėjimas;
  • Kruopštumas, atsakingumas.

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir savarankišką darbą;
  • Būti energingos inovatyvios komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Karjeros galimybes šuolaikiškoje tarptautinėje kompanijoje, profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes.

Gyvenimo aprašymą siųskite mums el. paštu hr@modusgroup.lt el. laiško pavadinime nurodykite „Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas Klaipėdoje“. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas. Jei domina ši pozicija – nedelskite, nes kandidatus kviesime nepasibaigus skelbimo galiojimo laikui.

Pasiruošęs būti mūsų dalimi? Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Užpildykite žemiau pateiktą formą

Pagrindinė informacija

* Vardas, Pavardė

* El. paštas

* Telefonas

Papildoma informacija

* Žinutė

* CV

Ar sutinkate, kad Jūsų gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir jų
priedus įtrauktumėme į savo administruojamą duomenų bazę ir naudotumėme
siūlydami bet kokią kitą poziciją Modus grupės įmonėse?

 Sutinku Nesutinku