Peržiūrėkite video

Ką mes veikiame?

Šiandien mūsų Grupei priklausančios įmonės yra savo srities lyderės, dirbančios keturiuose verslo sektoriuose: automobilių, atsinaujinančios energetikos, paslaugų bei nekilnojamojo turto. Vienas pagrindinių mūsų tikslų – kurti vertę veiklose, kuriomis užsiimame ir skatinti jų progresą. Todėl šiandien investuojame į tai, kas bus aktualu rytoj.

Šiuolaikiškas požiūris

„Modus Group“ veiklos sritis ir jos verslo pobūdį sieja mobilumas, inovatyvumas ir moderniausios technologijos. Visa tai suteikia Grupės verslui išskirtinį pagreitį, o kokybę reprezentuojantys prekės ženklai padeda nuolat plėsti ištikimiausių klientų ratą.

Patirtis

Pasitelkdami savo stiprybes ir kaupdami patirtį visose keturiose veiklos srityse, „Modus Goup“ turime bendrą tikslą – didinant įmonių veiklos efektyvumą, skatinant tarptautinį bendradarbiavimą ir, kuriant naujas verslo vizijas, nuolat kelti Grupės vertę ir pripažinimą.

Sinergija

Skirtingą veiklą vykdančių įmonių bendradarbiavimas atveria didesnes galimybes operatyviam reagavimui į vietinio ir tarptautinio verslo dinamiką, klientų poreikius, leidžia lanksčiau žvelgti į rinkos pokyčius bei efektyviau bendradarbiauti su verslo partneriais.

„Modus Group“ rezultatai

Pardavimai
EBITDA
Turtas
Darbuotojų skaičius

„Modus Group“ valdyba