Porsche Vilniaus centro autoplovėjas

Autoservisas, Plovykla • Vilnius, Lietuva • Galioja iki: 2017-11-13

Žinai kam gali būti aktualu?

Pasidalink šiuo skelbimu:

Oficialiu Porsche atstovu Lietuvoje tapusi Modus Grupė kviečia tave prisijungti prie energingo Porsche atstovybės kolektyvo. Virš 20 metų patirtį automobilių rinkoje turinti įmonių grupė sparčiai plečia atstovaujamų automobilių gretas bei veiklos teritoriją.

Darbo pobūdis:

  • Kokybiškai atlikti automobilių išorinį plovimą;
  • Kokybiškai atlikti automobilių vidaus salono cheminį valymą;
  • Palaikyti švarą darbo vietoje ir serviso patalpose.

Reikalavimai:

  • Tvarkingumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Orientacija į rezultatus;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • Realizuoti įgūdžius progresyvioje, dinamiškoje, tarptautinėje įmonių grupėje;
  • Būti energingos ir inovatyvios komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Užtikrintas darbo sąlygas ir priemones, puikų finansinės ir nefinansinės motyvacijos paketą.

Susidomėjai?

Tuomet siųski savo CV el. paštu hr@modusgroup.lt su prierašu „Porsche autoplovėjas“.

Pasiruošęs būti mūsų dalimi? Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Užpildykite žemiau pateiktą formą

Pagrindinė informacija

* Vardas, Pavardė

* El. paštas

* Telefonas

Papildoma informacija

* Žinutė

* CV

Ar sutinkate, kad Jūsų gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir jų
priedus įtrauktumėme į savo administruojamą duomenų bazę ir naudotumėme
siūlydami bet kokią kitą poziciją Modus grupės įmonėse?

 Sutinku Nesutinku